O nas

Tworzymy kolekcje autorskie, indywidualne projekty klasyczne i oryginalne wariacje.

Karolina Hudak – Projektantka
Artystyczna dusza o niezrównanym wyczuciu estetyki. Kieruje się zasadą „słucham, czuję, projektuję” – chce, by panny młode nie tylko wyglądały pięknie, ale również by czuły się sobą. Dlatego też z uwagą wsłuchuje się w potrzeby klientek, aby jej projekty w pełni odzwierciedlały ich wymagania. To perfekcjonistka w każdym calu, a jej złote centymetry, czyli dbałość o najmniejsze detale, przeszły już do historii. Nie hołduje jednemu stylowi – otwarta na sugestie wciąż eksploruje różne trendy.

Emila Sarnowska – Menedżer

Bezkonkurencyjna mistrzyni kalendarza – dba, by wszystko odbyło się zgodnie z wyznaczonym harmonogramem. Tworzy przejrzyste wyceny tkanin i koronek z podziałem na grupy i typy. Nie wzdraga się przed nowinkami marketingowymi, trzyma pieczę nad sprzedażą oraz eventami. Służy odpowiedzią na każde nurtujące pytanie.

Szycie na miarę
Nasze fenomenalne krawcowe szyją suknie całkowicie od podstaw na wymiar klientki. Ich dbałość o precyzję wykonania jest legendarna, a koronki wyszywane są wyłącznie ręcznie. Nic nie ma prawa być klejone – to zniewaga dla mistrzyń szycia na miarę. Kreacje tworzymy w Poznaniu, a terminy przymiarek ustalamy indywidualnie.