O nas

Tworzymy kolekcje autorskie, indywidualne projekty klasyczne i oryginalne wariacje.

Karolina Hudak – Projektantka
Artystyczna dusza o niezrównanym wyczuciu estetyki. Kieruje się zasadą „słucham, czuję, projektuję” – chce by panny młode nie tylko wyglądały pięknie, ale również by czuły się sobą. Dlatego też z uwagą wsłuchuje się w potrzeby klientek, aby jej projekty w pełni odzwierciedlały ich wymagania. To perfekcjonistka w każdym calu, a jej „złote centymetry” czyli dbałość o najmniejsze detale przeszły już do historii.
Nie hołduje jednemu stylowi – otwarta na sugestie wciąż eksploruje różne trendy.

Emila Sarnowska – Menedżer
Bezkonkurencyjna mistrzyni kalendarza – dba by wszystko odbyło się zgodnie z wyznaczonym harmonogramem. Tworzy przejrzyste wyceny tkanin i koronek z podziałem na grupy i typy.
Nie wzdraga się przed nowinkami marketingowymi, trzyma pieczę nad sprzedażą i eventami. Służy odpowiedzią na każde nurtujące pytanie.

Szycie na miarę
Nasze fenomenalne krawcowe szyją suknie całkowicie od podstaw na wymiar klientki. Ich dbałość o precyzję wykonania jest legendarna, a koronki wyszywane są wyłącznie ręcznie. Nic nie ma prawa być klejone – to zniewaga dla mistrzyń szycia na miarę. Kreacje tworzone są w Poznaniu, a przymiarki odbywają się w naszym Atelier.